Ekonomi

Garanti Bankası hesabınız varsa, Kasım ayında işlem yapmanız gerekiyor!

Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar için yaptığı duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, kasım ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorlarsa artık banka şubelerine gitmeden düşük faizde onay alabilecekler. Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altıyla vermiş olduğu bu kredilerde nakit ihtiyacı olan kişilere 50000 TL’ye kadar ödemelerini gerçekleştirerek düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlamaktadır.

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde alabilecekleri bu kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız, Garanti Bankası, sizlere Kasım ayı içerisinde ödeyeceği bu tutarlarda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak destek ödemesi vermektedir.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde işlem, ödemelerini yapacak bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi işlemi yapacak olan bu kişilere emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden kredi kullanmaktadır.

Garanti Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunu hemen aynı gün içinde gerçekleştirerek, başvuru yapabilir, onaylanan krediyi emekli maaş hesabınız üzerinden alabilirsiniz.

Başa dön tuşu