Ekonomi

Garanti bankası hesabı olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi ödenecek!

Garanti bankası hesabı olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi ödenecek! Garanti Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara yapılan yeni işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirebilecekleri kampanyalar hazırlandı. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan işlemlerde 100000 TL’ye kadar alacağınız tüm kredilerde nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemeleri, sizlere verilecektir.

50000 TL’ye kadar kullanacağınız kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapacak olan Garanti Bankası yapmış olduğu bu kampanyada, sizlere uygun faizlerle kredi işlemlerini gerçekleştirirken, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunmaktadır. Emekli olan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek ve emekli maaş hesapları üzerinden gerçekleştirmiş oldukları bu kredi başvurularında 5 dakika içerisinde sonuç alabileceklerdir.

Garanti Bankası bu kampanyalarda başvuruları bekliyor.

Garanti Bankası uygun faiz ile kendi bankası üzerinden de uygun faiz oranları ile kredi vermeye devam ediyor. 10.000 TL üzerinde ihtiyacı olan kişilere, bu sene boyunca devam edecek olan bu kampanyalarda başvurular da kolay bir şekilde yapılıyor.

Banka kendi internet sitesinden de yayınlanan bu haber ile birlikte, sizlerde hemen bu bankadan sonuç alabileceksiniz. 10.000 TL’ye kadar kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli de işlem yapacaklar. Garanti Bankası bu kampanyalarda başvuruları bekliyor.

Başa dön tuşu