Ekonomi

Garanti bankası hesabı olanlar var mı? Bu bankadan 3 gün süreniz kaldı! Son dakika

Garanti bankası Banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faizlerle 3 gün içerisinde gelir belgesiz kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Garanti Bankası Banka hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz kampanyalara sizlerde başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirerek amen aynı gün içinde alabilirsiniz.

Garanti Bankası banka hesabı olan tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte ödenecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, kullandırılacak. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da başvurularınızı gerçekleştirebilecek veya bankanın internet bankacılığı uygulamasını kullanarak da, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

3 gün içinde başvuru

Garanti Bankası banka hesabı olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemelerine hemen alabilecek ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak kullanacak. 3 gün içinde başvuru yapacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda, Garanti Bankası hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurularına ihtiyaç kredisi olarak hemen aynı gün içinde hesaplarına yatıracak.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesapları, bu banka üzerinden olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte banka şubelerine gitmeden de hemen aynı gün içinde ödenecektir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle Garanti Bankası müşterilerine en düşük faiz oranları ile birlikte tüketici kredisi kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu