Ekonomi

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat, Bankadan 2 gün içinde işlem yapmanız gerekiyor! Şartsız…

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat, Bankadan 2 gün içinde işlem yapmanız gerekiyor! Şartsız... Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, iki gün içerisinde işlem yapmaları durumunda uygun faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredileri alabileceklerdir.

Garanti Bankası, iki gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında nakit kredi kullanabilmeleri için uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapmaktadır. Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, nakit kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için bu iki banka üzerinden de işlem yapabilir ve kredi kullanabilmektedir.

Başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, Garanti Bankası şubelerine giderek işlemlerinizi kimliğimizle birlikte yapabilir veya mobil uygulamalar kullanarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız veya emekli maaş alıyorsanız ve özellikle de emekli maaşınızı Garanti Bankası şubelerine taşımak istiyorsanız başvurunuzu garanti Bankasından yapabilmeniz için maaş müşterisi olarak daha yüksek limitlerde kredi alabilirsiniz. Garanti Bankası yapmış olduğu bu kredi kampanyasında, emekli olan vatandaşların emekli maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için yüksek limitli ihtiyaç kredilerinde, ocak ayı sonuna kadar destek vermektedir.

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak oldukça basit birkaç işlemden oluşmaktadır.

  • Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, özellikle bu banka hesapları üzerinden almış oldukları internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurularında mobil uygulamalar üzerinden 7 gün 24 saat yapabiliyor.
  • 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi kullanacak olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyaları dahilinde hızlı bir şekilde işlem yapılarak kredi imkanı sağlanmaktadır.
  • Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için ayrıca banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden de kredi başvuru yapma imkanı sunuluyor.

Başa dön tuşu