Ekonomi

Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar, 2 gün içinde işlem yapması gerekiyor

Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar, 2 gün içinde işlem yapması gerekiyor. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek, kötü kullanacak olan kişileri iki gün içinde işlem yapılacağı duyuruldu. Gelir belgesi istenmeden 50000 TL’ye kadar onay verecek olan bu kredi kampanyasında banka müşterisi olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda diğer müşterilere nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

Garanti Bankası kredi başvurusu

Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda, istediğiniz zaman şubelere giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere banka müşterisi olması durumunda şartlara uygun olarak kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka müşterisi olmanız durumunda internet üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, almış olduğunuz şifre ile birlikte mobil uygulamaya giriş yaparak buradan 7 24 kredi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlara 7 24 ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Garanti Bankası şubelerine giderek kimliğinizle birlikte diğer kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve başvurularınızı buralardan da gerçekleştirebilme ihtimaliniz bulunmaktadır.

Başa dön tuşu