Ekonomi

Garanti Bankası hesabı olan kişilere 70000 TL ödeme yapıldı, Banka müşterisi olan vatandaşlara müjdeli haber

Garanti Bankası hesabı olan kişilere 70000 TL ödeme yapıldı, Banka müşterisi olan vatandaşlara müjdeli haber. Garanti Bankası yapmış olduğu kampanyada, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 70000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşların, Garanti Bankası şubeleri üzerinden yapacakları işlemlerde 70000 TL ödeme uygun faizlerle hemen ödenecek.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyaları uygun faiz oranları ile birlikte hemen katılabilecek ve onaylanan krediler hesaplarınıza Garanti Bankası şubeleri üzerinden ve internet üzerinden yatırılacaktır. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplarına yatırılarak de hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır. Emekli olan vatandaşlarda sigortalı olarak çalışan vatandaşlarda aynı kredi kampanyasına katılarak, işlem yapacakları gibi 70000 TL kredi ödemesi almanız durumunda eğer diğer bankalarda borcunuz varsa bu borçlarınızı da kapatmaz banka tarafından istenmektedir.

Başa dön tuşu