EkonomiGüncel

Garanti bankası emekli olan kişilere ve bireysel müşterilere 100.000 TL ödeme yapacak! Son karar verildi!

Garanti bankası emekli olan kişilere ve bireysel müşterilere 100.000 TL ödeme yapacak! Son karar verildi! Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemesi verilmektedir. 100000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte hemen kredi alabilirsiniz.

Garanti Bankası, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşları 24 ay vadeli vermiş olduğu 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Kredi notu ve faiz oranlarına göre işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bu bankalar üzerinden işlemlerini 5 dakika içerisinde yapacak olan tüm vatandaşlara, Garanti Bankası, emekli maaş hesabı üzerinden işlem yaparak, kredi ödemesi vermektedir.

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde işlem yapmak için bu bankanın müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı şifresi oluşturarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda, emekli olmanız ve bireysel müşteri olmanız ile birlikte sizlere aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılarak kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası üzerinden kredi almak istiyorsanız başvurunuzu yapmak için şubelere gitmenize gerek kalmayacak. Bu bankadan yapılacak olan kredi başvurusunda şartlara uygun olan kişilere hemen sonuç verilecektir. Kredi notuna göre faizlerden yararlanacak olan bu kişilere uygun kredi imkanı sağlanacaktır. Garanti bankası şubelerinden 100 bin TL’Ye kadar hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerine gitmeden işlem yapacak olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu