Ekonomi

Garanti bankası duyuru yaptı ve 100.000 TL’ye kadar Ocak ayında ödemelerde şart aramayacağını açıkladı!

Garanti bankası duyuru yaptı ve 100.000 TL’ye kadar Ocak ayında ödemelerde şart aramayacağını açıkladı! Garanti Bankası, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Garanti Bankası, gelir belgesiz 100000 TL’ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak sizlere işlem yapacak ve kredi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır.

Garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların emekli olmaları durumunda sigortalı olarak çalışıyor olmaları durumunda ve başvurularını gerçekleştirecek vatandaşların devlet memuru olmaları durumunda bu ay içerisinde düşük faizli kredi kullanabilmektedirler. 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde gelir belgesiz olarak 100000 TL garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına 100000 TL, başvurusu yapılır?

Garanti Bankası üzerinden sizlerde başvuru yaparak nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 100000 TL gelir belgesiz kredi için banka şubelerine giderek, sadece kimlikleriniz ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve acil para ihtiyacınızın olması durumunda, istediğiniz zaman bu verilen krediyi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yedi gün yirmi dört saat, kredi kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu