EkonomiGüncel

Garanti Bankası borç kapatma kredisi hazırladı: 100.000 TL ödeme verecek!

Bankalardaki olan borçlarını kapatmak için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru paylaşıldı. Garanti Bankası hesabı olan ve bankalar üzerinden daha önce kredi kullanmış olan tüm vatandaşlara 100000 TL’ye kadar ödemeler verileceğini açıklandı. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte tüm bankalardaki olan güncel kredi kartı ve güncel ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatarak, tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası, sizlere hızlı bir şekilde kredi ödemeleri gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onay alacağınız hakkında bilgiler vermektedir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen ve borç kapatma kredisi almak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPATMA

Garanti Bankası, borç kapatma kredisine katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine giderek, kimliğinizi birlikte gelir belgenizi de yanınızda götürmeniz isteniyor.

Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak, yüksek limitli krediler kullanabildikleri gibi sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise sigortalı olarak son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması, banka tarafından istenmektedir.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranlarından yararlanabilmeleri için Hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır.

Başa dön tuşu