Ekonomi

Garanti bankası banka kartı ve hesabı olanlar dikkat! Mobilya alışverişlerinize artık 3 taksit daha ekleyin!

Mobilya Alışverişine +3 Taksit Fırsatı! Garanti BBVA ile sunulan bu özel kampanya mobilya alışverişlerine Bonus kazandırırken ücretsiz olarak +3 taksit yapma fırsatı da sunuyor. Ek kampanya olarak duyurulan bu fırsat 31 Aralık tarihine kadar geçerli oluyor. Mobilya alışverişine +3 taksit fırsatından yararlanmak isteyenlerin ilk harcamayı yapmadan hemen önce Bonusflaş uygulaması içerisinde yer alan ilgili kampanyaya gelerek katılım sağlanması gerekiyor.

Mobilya Alışverişine +3 Taksit Kampanyasına Başvuru

Kısa mesaj yoluyla katılmak isteyenlerin MOBILYAUC yazarak 3340‘a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor. Ardından Bonus üye iş yerlerinden Garanti BBVA kredi kartı ile yapılacak olan 3.000 TL ve üzeri harcamalar için artı 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Mobilya Alışverişine +3 Taksit Kampanyasına Katılım Şartları

Kampanya kapsamında en fazla 100.000 TL’ye kadar olan mobilya alışverişleri geçerli oluyor. Bireysel kartlar için taksit oranı 9 ise ticari kartlarda bu 18’e kadar yükseltilebiliyor. Fiziki ya da sanal POS ile yapılacak alışverişler geçerlidir. Temassız işlemler sürece dahildir. İnternet üzerinden yapılan harcamalar kabul edilir.

Ek kart ile yapılacak harcamalar dahildir. İptal, iade işlemlerinde geçerliliğini yitirir. 3.000 TL üzeri her harcama +3 taksit eklenerek belirlenir. Mobilya sektörü dışında farklı bir alışverişte süreç kabul edilmez, yurtiçi harcamalarda geçerlidir.

Başa dön tuşu