EkonomiGüncel

Garanti Bankası, 30000 tl gelir belgesiz kredi kampanyası başlattığını açıkladı

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 30000 TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası başladığı açıklandı. Garanti Bankası, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara yapmış olduğu bu kampanyada 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunacağını duyurdu. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilir ve Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden 30000 TL’ye kadar kredi onay alabilirsiniz.

En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, Garanti Bankası, 30000 TL’ye kadar sizlere gelir belgesiz ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaya devam edecektir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde uygun faiz oranlarından da yararlanarak bu bankalardan krediler kullanabilmektedirler.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için başlattığı bu kredi kampanyalarında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden de işlem yapabilmektedir.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, ayrıca emekli maaşınız hesabınız üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kampanyalar mevcuttur. Emekli maaşınızı Garanti Bankası şubelerine taşıyarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir, onaylanan kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, internet sitelerine girerek güncel kredi faiz oranlarını öğrenebilmektedir.

Başa dön tuşu