EkonomiGüncel

Faizsiz kredi verilecek! İhtiyaç kredisi almak isteyen kişilere Ziraat Bankası duyuru yaptı!

Bankalar üzerinden faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyada, Ziraat Bankası, duyuru paylaştı. Ziraat Bankası faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kampanyasını katılım bankaları üzerinden vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için başvurularını yapmaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılandırdığı kredi başvurularında, faiz olarak yapmak isteyen tüm bireysel müşteriler Ziraat Katılım Bankası şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi alabilmektedirler. Ziraat Bankası, Katılım Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte detaylı kredileri hesaplarına yatırarak kullandırıyor.

Ziraat Katılım Bankası üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler ise emekli maaşlarını bankalara taşıyarak, faizsiz kredi kullanabiliyor. Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek emekli maaş hesabınızı Katılım Bankası şubesine aktarmak istediğinizi, bireysel müşteri temsilcisine söylemeniz durumunda sizlere kredi girişi yapılacak ve maaş, taşıma işlemlerini sonrasında faizsiz kredi verilecektir.

Ziraat Katılım Bankası yapmış olduğu kampanyalarda faiz yerine kar payı oranı uygulamaktadır. Ziraat Katılım Bankası, sadece emekliliklerinde değil, bireysel olan tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi konut kredisi ve taşıt kredilerinde hiçbir şekilde faiz oranı, uygulamadan, İslami şartlara uygun olarak kredi imkanı sağlıyor.

Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapacağınız kredi başvurularında ise bankaların güncel kredi faiz oranları ile birlikte diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak, krediler kullanabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu