Ekonomi

Faizsiz kredi kampanyası başladı! Son dakika…

Bankalar üzerinden faizsiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 10000 TL ile 100000 TL arasında faizsiz kredi verecek olan katılım bankası açıklandı. Ziraat Bankası üzerinden verilecek olan bu kredilerden, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilir ve sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Katılım Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz bu kredilerden faydalanacak olan tüm vatandaşlara bankalar uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirirken, 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz bir kampanya da hazırladı. Faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusunu sadece Ziraat Katılım Bankası şubeleri üzerinden yapabilir ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi olarak hesabınıza yatırarak ödeyebilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlarında ihtiyaç kredisi alabilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılacaktır.

Ziraat Faizsiz Kredi Veriyor

Ziraat Bankası üzerinden faizsiz destek kredisi başvurusu yaptığınızda, sizlere hemen sonuç geliyor. Bu işlemler, Ziraat Katılım Bankası’nda da aynı sistem üzerinden yürüyor.

Ziraat Katılım Bankası üzerinden yapacağınız kredi başvurularında banka sizlere faizsiz destek verecek.

Ziraat Katılım Bankası üzerinden 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli 10.000 TL ile 100.000 TL arasında faizsiz helal kredi alabileceksiniz. Kredilerde bankalar, düşük kar payı oranları ile destek olacak.

Başa dön tuşu