EkonomiGüncel

Faizsiz Kredi! Gündeme Bomba Gibi Geldi! Başvuru Yapan Faizsiz Kredi Kampanyasına Katılacak

Faizsiz Kredi! Gündeme Bomba Gibi Geldi! Başvuru Yapan Faizsiz Kredi Kampanyasına Katılacak. Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası tarafından başlatılan kampanyalara katılarak, İslami şartları usulüne uygun olmak şartı ile birlikte kredi kullanabiliyor. Bankalardan kullanmış olduğunuz kredilerde faiz yüzünden kredi başvurusu yapmak istemeyen vatandaşlara, Ziraat Bankası ile birlikte Vakıf Katılım Bankası faizsiz bankacılık işlemleri ve kredi işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kamu katılım bankası olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde iki banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Faizsiz kredi kullanacak olan kişiler, iki banka üzerinden yapmış oldukları başvurularda, nakit kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alabilmekte ve en yakın banka şubeleri üzerinden istedikleri zaman işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

FAİZSİZ KREDİ

Faizsiz kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden başvuru gerçekleştiriyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda sizlere, faizsiz, Emekli Kredisi Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası şubeleri üzerinden kullandırılmaktadır.

Bireysel olan vatandaşlar, sigortalı olarak son işyerlerinde, 12 aydır çalışıyorlar ise en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte Ziraat Katılım veya Vakıf Katılım Bankası şubeleri üzerinden bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikten kredi kullanabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde faizsiz olarak yararlanabilirsiniz. Faizsiz kredi yerine sizlere kar payı oranı uygulanmaktadır.

Başa dön tuşu