Ekonomi

Emekliye yeni kampanya! Emekliler artık hesaplarına promosyon ile 11.000 TL ödeme alacaklar

Emekli maaş alan vatandaşlar için Yapı Kredi Bankası, 11000 TL kadar bir ödeme daha vereceğini açıkladı. Emekli maaşınız eğer Yapı Kredi Bankası şubelerine taşıdıktan sonra 7000 TL’ye kadar emekli promosyonu almaya hak kazanırsanız sizlerin emekli maaş hesabınız üzerinden 11000 TL’ye kadar esnek hesap başvurusu yaparak kartı, parada yüklemektedirler.

Sadece emekli olan vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyada, Yapı Kredi Bankası, başvurularını almak için sizleri şubelere gelmenize gerek kalmadan internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır. 7000 TL’ye kadar emekli promosyon alacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacak ve başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sağlanacaktır. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapmış oldukları işlem sunucu, sonrasında 5 dakika içerisinde sonuçları belirtilmektedir.

11000 TL KMH ödemesi!

En yakın banka şubesine giderek de kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunarak, sizler de 11000 TL’ye kadar ödeme alabilir ve onaylanan bu tutarı, kredili mevduat hesabı olarak kendi banka hesabınıza yatırabilirsiniz. 12 ay vadeli ve 24 ay vadeli geri ödeme seçenekleriyle birlikte hesabınıza yatırılacak olan bu para sayesinde acil ihtiyacınız olması durumunda banka ATM’lerinden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Emekliye kredi

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası şubelerine taşıyan vatandaşlar, ayrıca bankaların başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak da hızlı bir şekilde yüksek limitli kredi kampanyalarından faydalanabilmektedirler. Yapı Kredi Bankası, resmi internet şubesi üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan tutarın aynı gün içinde hesaplarına yatırılmaktadır. En yakın banka şubesine giderek de kredi işlemlerinden faydalanacak olan vatandaşların 100000 TL kredi kullanmaları durumunda 24 ay vadeli olarak kredi işlemleri, hesaplarına yatırılmaktadır. 50000 TL kadar kullanmış olduğunu kaç kredisi başvurusunda, yüksek kredi kullanacak olan kişiler, 50000 kelle almış olmaları durumunda 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilir ve ilk taksit ödemesinde, isterse 45, isterse 90 gün erteleme yapabilir.

Başa dön tuşu