EkonomiGüncel

Emekliye ödeme var! Emekli maaşı alanlara 750 TL ödeme verilecek

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan tüm emekler için başlatılan promosyon ödemelerinde 750 TL’ye kadar bankaların vermiş oldukları emekli promosyonları hesaplara yatmaya devam ediyor. Daha önce emekli promosyon olan vatandaşlarında faydalanabileceği bu kampanyalar haricinde, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı da sağlayacağını açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, emekli maaşını kendi bankalarına taşıyan tüm vatandaşlara 750 tl kadar emekli promosyon imkanı sağlanırken, emekli maaşı hesabı üzerinden ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere de duyuru yapıldı. 100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi alabileceğiniz kampanyalar dahilinde sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler, ayrıca düşük faiz oranları ile birlikte konut kredisi taşıt kredisi içinde kamu bankalarını tercih edebilir.

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki emekli kredisi başvuru formunu doldurması gerekiyor. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için öncelikli olarak maaşınızı bu bankaya taşımanız istenmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank veya halkbank’tan birisine taşımanız durumunda banka sizlere 750 TL emekli promosyonu ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı da sunmaktadır.

Bu kampanyaya katılacak olan emekliler özellikle diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için işlem yapabilmektedirler. Aralık ayının sonuna kadar devam edecek olan bu Kredi kampanyasında banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar aynı gün içinde başvuru yaparak yine aynı gün içinde 3 ay ertelemeli Kredi gelir belgesiz kullanabilir.

Başa dön tuşu