Ekonomi

Emekliye ödeme! 30.000 TL ve 100.000 TL arasında ihtiyaç ve emekli kredisi ödenecek!

Emekliye ödeme! 30.000 TL ve 100.000 TL arasında ihtiyaç ve emekli kredisi ödenecek! Kamu bankaları tarafından başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecek ve onaylanan bu krediler, vatandaşların hesaplarına yatırılarak, yine aynı gün içinde kullandırılacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan emeklilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilecek, onaylanan krediler 30000 ve 100000 TL arasında değerlendirilerek, sizlerin hesaplarına yatırılmaktadır.

Emekli maaş hesabınızı Yücel’den ihtiyaç kredisi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde verilecek ve onaylanan krediler uygun faizlerle  24 ay vadeli ve 36 ay vadeli olarak kendi emekli maaş hesabınız üzerinden sizlere yatırılacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için banka şubeleri üzerinden işlemlerini hemen aynı gün içinde yapabilmektedir.

Kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu hemen öğrenebiliyor, onaylanan kredileri de yine hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler.

Kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar başvurularını yapmak istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden destek kredisi ödemesi alabilmektedirler.

Başa dön tuşu