Ekonomi

Emekliye müjde… Son dakika… Emekli maaşlarına ek olarak 7300 TL ödeme olacak!

Emekliye müjde… Son dakika… Emekli maaşlarına ek olarak 7300 TL ödeme olacak! Emekli maaşlarına ödeme almak isteyenlere kamu bankaları üzerinden destek ödenecek. Destek olarak kredi değil, kredili mevduat hesabı verilecek. 7300 TL’ye kadar destek ödemesinden faydalanacak olan kişilerin başvurularını bankaların internet üzerinden de yapması istenecek. Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan kişilere, uygun faizlerle 7300 TL ödeme verilmektedir. Hesabınıza artı para olarak alacağınız bu ödemeleri istediğiniz zaman başvuru yapabileceksiniz.

Sadece Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyada, nakit kredi kullanacak olan kişilere bankalar 5 dakika içinde sonuç vermektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, banka emekli maaş hesapları üzerinden almış oldukları internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankaların mobil uygulamalarına giriş yapması isteniyor.

Kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz gibi, ayrıca kredili mevduat hesabı başvurunuzu da internet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden 7 24 yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağını, bu nakit kampanyasına, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin ayrıca başvuru yapmış oldukları, bankadan da emekli maaşı olması isteniyor. Bu emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular, sonrasındaki kullanacak olan kişilere 7300 TL’ye kadar ödemeler verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonrasında 7300 TL ödeme almanız durumunda banka hesabınıza artı para olarak yüklenmektedir.

Başa dön tuşu