EkonomiGüncel

Emekliye müjde! O Bankadan ATM Üzerinden 20.000 TL Ödeme Alacaksınız!

Emekli maaş alan vatandaşlar için kampanya başlatan Garanti Bankası, özellikle kendi bankasından daha önce kredi kullanıp düşük faiz oranları ile birlikte tekrardan kredi almak isteyen vatandaşlara, şubelere gelmeden 20000 TL’ye kadar daha emekli kredisi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendimi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, özellikle kendi bankasından emekli maaşı alan ve emekli maaş müşterileri olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi ödemeleri gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olmaları durumunda destek kredileri vereceğini açıkladı.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz ve onaylanan bu kredileri, hesapları yaptırabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen, vatandaşların emekli olması yeterli olacaktır. Nakit ihtiyacı olan tüm emekliler gibi, ayrıca borç kapatma kredisi kullanmak isteyen emeklilerde yüksek limitli ihtiyaç kredileri başvurularını gerçekleştirerek, krediler kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri, diledikleri zaman hesaplarına yatırarak da alabileceklerdir.

Garanti Bankası Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, en yakın Garanti Bankası şubesine giderek işlemlerini yapabildikleri gibi, ayrıca banka şubelerine gitmeden mobil uygulamaları üzerinden de 7 24, emekli maaş hesapları üzerinden 20000 TL kredi kullanabilir.

Garanti Bankası şubelerine, gittiğiniz zaman maaş almış olduğunuz banka üzerinden işlem yaparsanız, düşük faiz oranları ile birlikte başvuru formunu doldurmadan hemen onay alabilir ve hesabınıza yatırılan parayı kullanabilirsiniz.

Garanti bankasına, emekli maaşını taşıyarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda kredi imkanından faydalanabilmeleri için aynı gün içinde hizmet vereceğini de söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu