EkonomiGüncel

Emekliye müjde: Meclisten geçti! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Yeni Ödeme Yapacak!

Emekliye müjde: Meclisten geçti! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Yeni Ödeme Yapacak! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli olan vatandaşlar için müjdeli haberi verdi. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredilerinizi hızlı bir şekilde hemen alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek ve onay alacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde kamu bankaları, sizlere 5 dakika içerisinde kredi ödemesi gerçekleştiriyor.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi ödemesi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemelerini gerçekleştireceğini açıkladı.

EMEKLİYE MÜJDE!

Meclis onayından geçen ve kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu ödemelerde, emekli olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı sağlanırken, destek kredilerinden faydalanacak olan kişiler, diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmaları içinde 100 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi alabilecek.

Daha önce Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler kredi kullandıktan hemen sonra işlemlerini gerçekleştirerek, uygun faizlerle kredi ödemeleri yapabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlere 3 ay ertelemeli kredi işleme sunulmaktadır. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Başa dön tuşu