Ekonomi

Emekliye müjde… Cumhurbaşkanı 100.000 TL ödeme verileceğini açıkladı

Emekliye müjde… Cumhurbaşkanı 100.000 TL ödeme verileceğini açıkladı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi ödemesi gerçekleştirecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 24 ay vadeli, bu kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Emekli maaş hesabı eğer Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, devlet destekli, faiz oranlarından da yararlanarak bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir, onaylanan kredileri hemen hesaplarına yatırabilir.

24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, kullanmanız durumunda 100000 TL’ye kadar işlem yapabilirsiniz…

100000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, nakit ihtiyacı olmaları durumunda banka müşterisi olması ile birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank haricinde diğer kamu bankalarından da işlemler yapabilirsiniz.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirecek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşların acil kredi şartlarına uygun olması durumunda 3 ay ertelemeli kredi kullanabileceğinin haberini de vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için öncelikli olarak almış oldukları emekli maaş hesapları üzerinden kredi imkanından faydalanabilmektedirler.

Emekli maaş hesabınız üzerinden almış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte sizlerde 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz.

Başa dön tuşu