EkonomiGüncel

Emekliye Müjde! 50 bin TL Ödeme Alacaksınız ve Hemen Hesaba Yatıracaksınız!

Emekliye Müjde! 50 bin TL Ödeme Alacaksınız ve Hemen Hesaba Yatıracaksınız! Emekli maaş alan vatandaşlar için kampanya başlatan İş Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte uygun faizlerle, emeklilere 50000 TL’YEKADAR kredi ödemesi yapacağını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde istediğiniz zaman iş bankası üzerinden 50000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Emekli Maaşı, bu bankalar üzerinden olan kişiler iş cep uygulaması üzerinden ve banka şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Emekli maaşınız eğer bu bankalar üzerinden alıyorsanız ve uygun faizlerle kredi kullanabilecek ve ayrıca kredi kartı kullanmak istiyorsanız da sizlere aidatsız olarak yeni bir kredi kartı verilecektir. Emekli maaşınızı iş bankasına taşıdıktan sonra, ayrıca sizler için hazırlanan emekli promosyonlarından da faydalanabilirsiniz.

İş bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu

İş bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak için en kolay yöntemlerden bir tanesi banka şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaktır. Sizlerde eğer bu banka üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, kredi başvurusunu iş bankası üzerinden yapabilirsiniz.

iş Bankası Emekli Kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin maaşlarına göre, kredi onayı alacağını söyleyebiliriz. Size en yakın iş bankası şubesine giderek kredi başvuru formu ile birlikte kimliğinizi verip, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi başvurusu 50.000 TL’ye kadar yapılmaktadır. 36 ay vade olarak sizlere kredi verilmektedir. İlk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yaparsınız kredilerinizi kullandıktan sonra banka sizin diğer bankadaki borçlarınızı hesaplayarak, borç kapatma kredisi verir.

Başa dön tuşu