EkonomiGüncel

Emekliye Müjde: 31 Aralık Tarihine Kadar Devam Ediyor, Emekli Maaşı Alanlar Hemen Alabilecek

Emekliye Müjde: 31 Aralık Tarihine Kadar Devam Ediyor, Emekli Maaşı Alanlar Hemen Alabilecek. Emekli maaşı alan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri kredi kampanyaları ile birlikte sizlerde istediğiniz zaman hızlı bir şekilde 50000 TL’ye kadar ödeme alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz nakit kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm emekler, eğer yapı Kredi Bankası hesabı üzerinde internet bankacılığı uygulaması, şifresi almış olmaları durumunda kredi başvurularını, şubelere gitmeden hemen yapabilmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan Yapı Kredi Bankası ödemelerinde başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, 31 Aralık tarihine kadar düşük faiz oranları ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli kredisi kullanabilmektedir. Emekli kredisi haricinde sizlere verilecek olan kredilerde özellikle borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlar da ihtiyaç kredisi olarak hemen aynı gün içinde ödeme alabilmektedirler.

EMEKLİ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Emekli maaş almış olduğunuz banka şubesine giderek, sizler için verilecek olan düşük faizli kredilerden yararlanmak için 31 Aralık tarihine kadar şubelere gitmeniz istenmektedir. Banka kredi puanı iyi olan yemekler ise cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilmektedir.

Öncelikli olarak bireysel, yazın daha sonra TC kimlik numaranızı yazın ve daha sonrada emekli maaşınızı yazdıktan sonra bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile kredi kampanyasına katılmış olursunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir, onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca banka şubelerine giderek de bankadan vermiş olduğu bu kredi kampanyalarından faydalanabiliyorlar.

Başa dön tuşu