Ekonomi

Emekliye müjde! 25 bin TL ödeme almak için 2 banka işlem yapacak! Son dakika…

Emekliye müjde! 25 bin TL ödeme almak için 2 banka işlem yapacak! Son dakika… Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Emekli olan kişiler, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmek için başvurularını hızlı bir şekilde Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapabiliyor.

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri, istedikleri zaman hesaplarına yatırılarak, hemen aynı gün içinde ödenmektedir.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden 25000 TL 36 ay vadeli, emekli kredisi kullanacak olan kişilere bankalar belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda kredi ödemesi vermektedir. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka politikalarına uygun olup, hemen aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılabilmeleri için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi verilmektedir.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olacak o şekilde kredi ödemeleri verilmektedir. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini gerçekleştirebilmeleri için maaş müşterisi olmasını da istemektedir. 25000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu internet üzerinden banka şubelerinden ve bankaların SMS Kredi servisleriyle birlikte kolay birşekilde yapılıyor.

BAŞVURU

Akbank ve Yapı Kredi Bankası özellikle emekli maaşı müşterilerine 25.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Bu kredilerin başvuruları ise banka şubelerine gitmeden hemen görülüyor. Başvuru yapacak olan kişilere 3 dakika içinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden sizlerde kredi kullanacaksınız.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı numarası haricinde ayrıca başvuru yapacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olması durumunda internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvurusu formunu doldurması durumununda da kredi imkanı sağlanacaktır.

Başa dön tuşu