Ekonomi

Emekliye faizsiz kredi verecek olan bankalar açıklandı! Bu bankalardan sıfır faizli emekli kredisi alın!

Emekli olan vatandaşlar, faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını, ülkemizde bulunan katılım bankaları üzerinden yapmaları durumunda sıfır faiz oranları ile birlikte kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. Emekli, ihtiyaç kredisi olarak sizlere, faizsiz olarak destek verecek olan bu bankalar üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalara uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Emekli olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde alacakları ödemelerde, ihtiyaç kredisi olarak şartları uygun olan vatandaşlara kefilsiz ve faizsiz olarak destek veriyor.

FAİZSİZ KREDİ

Faizsiz, Emekli Kredisi kampanyasına başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, nakit ihtiyacınızın olması durumunda öncelikli olarak kredi başvurusu yapmadan önce emekli maaş hesabı, müşterileri banka şubelerinden maaş, taşıma işlemlerini yapması istenmektedir.

Size en yakın Ziraat Katılım Bankası veya Vakıf Katılım Bankası üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde, sizlere sıfır faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, hemen emekli maaş hesaplarınız aracılığıyla birlikte faizsiz kredi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu