EkonomiGüncel

Emekliye ek ödeme! Cumhurbaşkanı bu akşam açıkladı! Son dakika

Emekli maaş alan vatandaşlar, kamu bankaları üzerinden almış oldukları emekli maaş hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Emekli maaş hesaplarınız aracılığıyla birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalardan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuru sonrasında da nakit ödemeler alınmaktadır.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte emekli maaşınız eğer Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden dilediğiniz zaman kredi ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemde gerçekleştiriliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri yapıyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda sizlere en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden destek kredilerinden faydalanabileceğiniz haberi verildi.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvuruları, banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapmak istiyorsanız başvurunuzu yapmadan önce internet şifresi oluşturmanız gerekiyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacakları kredi ödemeleriyle birlikte 5 dakika olur, sonuç alabileceklerdir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlem yapabilir veya internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, kullanabileceğiniz bu kredilerden faydalanabilirsiniz.

Başa dön tuşu