EkonomiGüncel

Emekliye 22000 TL Ödeme Haberi Geldi! Emekli Maaşınıza Ek Ödeme!

Emekliye 22000 TL Ödeme Haberi Geldi! Emekli Maaşınıza Ek Ödeme! Emekli maaş alan vatandaşlar, 22.000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini artık bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, uygun faiz oranlarından yararlanarak sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hemen verilmekte olup ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmanıza olanak sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, dikkat!

Emekli maaşınız eğer kamu bankaları üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız, banka şubeleri üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştiriyor.

Emekli maaşına 22000 TL’ye kadar kredi onayı alan tüm vatandaşlara banka, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

Başa dön tuşu