EkonomiGüncel

Emekliye 100.000 TL Ek Ödeme ve İhtiyaç Kredisi Ödemesi Veriliyor! Bankalardan Açıklama, Kasım Sonuna Kadar Devam…

Emekli maaş alan vatandaşlar, 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasına katılarak, emekli maaşlarının taşımadan da onay alabiliyor. 100000 TL emekli kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden alacakları kredilerde uygun faiz oranlarından yararlanarak, işlem yapacak ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

100 bin TL’ye kadar Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi alabilecek ve 36 ay vadeye kadar götürmeleri hemen hesabınıza yatırabileceksiniz. Emekli maaşınızı taşımadan, işlem yapmak istiyorsanız, banka kredi puanınızın yüksek olması daha önce almış olduğunuz ihtiyaç kredileri ve kredi kartı borçlarınızı düzenli ödemiş olmanız gerekiyor.

100000 TL ihtiyaç kredisi ve ek ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden SMS atarak, ne kadar onay aldıklarını görebiliyor. yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabiliyor.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, emekli maaşınızı ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz emekli kredisi başvurusu sonrasında onay alan vatandaşlara en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilirler ve kredi kullanabilmektedirler.

Banka müşterisi olmak istiyorsanız size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek de başvurunuzu gerçekleştirebilir ve buradan ihtiyaç kredisiyle birlikte diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmanız için borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu