EkonomiGüncel

Emeklilere ödeme! 10 bin TL 20 bin TL ve 50 bin TL ödeme almak için yapmanız gereken çok basit!

Emekli maaşı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda kamu bankaları ve özel bankaların başlatmış olduğu kampanyalara katılarak destek kredilerinden faydalanabilir, onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurularımızı gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden destek kredilerinden faydalanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız, bankanın internet sitelerine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde emekli kredisi ödemelerini gelir belgesiz olarak ve düşük faiz oranları ile birlikte yapacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda daha yüksek limitlerde krediler, ödemelerini yapacağını duyurdu. Diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız içinde işlemlerinizi, bankalar üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapacağı için internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi imkanı sunuyor.

Sadece kamu bankaları değil, özel bankalardan olan Garanti Bankası, Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden de emekli maaşı almanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu banka şubelerine gitmeden internet üzerinden kolay birşekilde yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu