Ekonomi

Emeklilere müjde! 18’den sonra duyuruldu, Emekli maaş hesaplarına ek ödemeler gerçekleşti

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası başta olmak üzere, Garanti Bankası Vakıfbank Halkbank ve Akbank üzerinden alan tüm vatandaşlara maaş müşterileri olmaları durumunda uygun faiz oranları ile birlikte nakit kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı.

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek hem özel bankalar üzerinden hem de kamu bankaları üzerinden sizlere destek kredileri verilmektedir. Bugün itibariyle başlayan ve ay sonuna kadar devam edecek olan kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlara, Garanti Bankası Halkbank VakıfBank, Ziraat Bankası ve Akbank, yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte emekli kredileri ödemeleri vermektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların maaş müşterileri olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hemen verilecek. Cep telefonları üzerinden mesaj atarak tek kredi başvurularında bulunabileceği ve onay alabileceği bu kampanyalar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır.

BAŞVURU

Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, emekli maaş hesaplarının olduğu banka üzerinden almış oldukları internet bankacılığı şifresiyle birlikte banka şubelerine gitmeden kredi işlemlerini kolay bir şekilde internet üzerinden yapabilir. Bankaların internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, öncelikli olarak bir şifre oluşturmanız gerekiyor ve daha sonra da bu bankalar üzerinden daha önce kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız durumunda ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz.

50000 TL’ye kadar onay almanız durumunda sizlere verilecek olan bu kredilerde banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşları 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Başa dön tuşu