EkonomiGüncel

Emeklilere 9780 TL Ödeme Yapıldı! Emekliler Hesaplarına Baksın!

Emeklilere 9780 TL Ödeme Yapıldı! Emekliler Hesaplarına Baksın. Emeklilere verilen 9780 TL ödeme, banka hesaplarına yapıldı. Emekli vatandaşlar, banka hesaplarını kontrol ettiklerinde bu paraların kendilerine yatırılmış olduğunu görecek!

Emekli vatandaşlar için 9780 TL tutarındaki ödemeler, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ile beraber PTT aracılığı ile de yapılmaktadır.

9780 TL ödeme almak isteyen emekli vatandaşlar, bu ödeme tutarı sayesinde nakit ihtiyaçlarını büyük oranda karşılayabilirler. Özellikle son günlerde yaşanan ekonomik daralma emekliler için büyük bir sıkıntı sürecinin yaşanmasına neden olmuştur. Dolayısıyla emekli maaşı alan emekliler eğer maaşlarını yukarıda açıklanan bankalar üzerinden alıyorsa, bu ödemeyi hemen alabilir ve isterlerse düşük limitli olan nakit ödemeye geri ödeme seçeneklerinde 36 aya varan vade seçeneklerinde de rahatlıkla kullanabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT aracılığı ile yapılabilecek olan başvurularda bu bankaların mobil uygulaması, internet sitesi ve banka şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirler. Üstelik yalnızca dakikalar içinde başvurunuz onaylanır ve yine dakikalar içinde bu ödemeyi kendi banka hesaplarınıza alabilirsiniz.

Özellikle emekli vatandaşlar, zaman kaybetmeden nakit sıkıntısı yaşıyorlarsa, bu ödemeyi hemen alabilmek için başvuru adımlarını gece gündüz istedikleri an gerçekleştirebilirler. Yukarıda aktarılan üç farklı başvuru seçeneklerini aktif olarak kullanabilir ve nakit sorunlarınızı daha fazla beklemeden hemen çözebilirsiniz.

Emekli maaşlarını da PTT üzerinden alan emekliler istedikleri takdirde PTT üzerinden daha yüksek limitli kredi başvurularını da gerçekleştirebilir ve kredi notunuza bağlı olarak da bu kredilerden faydalanabilirsiniz.

Başa dön tuşu