Ekonomi

Emeklilere 3 bankadan ödeme! Emekli maaşlarına ek olarak 50 bin TL ödenecek!

Emeklilere 3 bankadan ödeme! Emekli maaşlarına ek olarak 50 bin TL ödenecek! Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere 50000 TL ödeme yapılacağı haberi verildi.

Emekli maaşı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşları belirli şartlar dahilinde kredileri, emekli maaş hesapları üzerinden ek ödeme olarak 50000 TL olarak verilecek.

Kamu bankaları üzerinden başvuru yapma imkanı:

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, bireysel ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa bu bankaların yapmış oldukları kampanyalara katılarak, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilirler ve onaylanan kredilerini istedikleri zaman kendi hesaplarına yatırabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ayrıca internet bankacılığı uygulamasını kullanan tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatıracakları kampanya başlattı. En düşük faiz oranlarından yararlanarak internet bankacılığı uygulaması üzerinden de nakit kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başa dön tuşu