EkonomiGüncel

Emeklilere 18000 TL ödeme haberi verildi! Emekli maaşı alan ATM’den de Alabilecek! Ödemeler nedir?

Emeklilere 18000 TL ödeme haberi verildi! Emekli maaşı alan ATM’den de Alabilecek! Ödemeler nedir? Nasıl başvuru yapılır? İşte haberimizde…

Emekli maaşı alan kişiler için hem kamu bankaları hem de özel bankalar tarafından yapılan bu kampanyalarda uygun faizlerle 18 bin TL ödeme yapılacaktır. Nakit ihtiyacı olan herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra kredi ödemelerini gerçekleştirecektir. Kredi ödemelerini yapmak isteyenlere bankalar düşük faizlerle kredi işlemleri sağlayacak ve bu ödemeler ile birlikte, kredi ödemeleri dilerseniz internet üzerinden de hesabınıza yatacaktır. Kredi notunuza göre işlem yapacak olan kişiler, uygun faizlerle kredi ödemelerini yapmaları halinde başvurusunu yaptıktan hemen sonra kamu bankaları ve özel bankalar üzerinden 18 bin TL ödeme alacaklardır.

EMEKLİYE 18 BİN TL ÖDEME

Emekli olan vatandaşlar için 18000 TL’ye kadar nakit imkanından başvuru yapmak isteyen kişilerin Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alması durumunda, şubelere gitmeden internet üzerinden işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi alabilecek ve bu krediyi istediğiniz zaman aynı gün içinde hesabınıza yatarak kullanacaksınız. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarına taşımanız durumunda, sizlere ayrıca, 750 TL, emekli promosyonu verilmektedir.

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise şubelere gitmeden işlemlerini aynı gün içinde hesaplarına yatırarak yapabilmektedirler. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı uygulamasını kullanan kişiler, 5 dakika içerisinde onay alabiliyorlar. Banka şartlarına uygun olan kişilere daha yüksek limitlerde de 36, ay vadeli emekli kredileri kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu