EkonomiGüncel

Emekliler için yeni bir kredi ödemesi başladı! Son dakika haber geldi!

Emekli olan vatandaşlar için açılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına göre nakit ihtiyacı olan vatandaşlara belirtilen şartlar altında, diledikleri zaman kredi ödemeleri yapılacağı yayınlandı. Emekli maaş hesapları aracılığı ile birlikte başvurusu yapacak olan kişilere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kısmından da onayı verilen kamu bankaları üzerinden verilecek olan krediler, internet üzerinden de hesaplara yatırılabileceği duyuruldu.

Devlet destekli olarak alınabilenden ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar nakit ihtiyacınızın olması halinde, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank taraflarından alınmış olunan emekli maaş hesap aracılığıyla internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7/24 kredi başvurusunda buluna bilinmektedir. Emekli maaş hesabı olan vatandaşlar başvurularda sizlere verilecek olan kredilerde 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak işlem yapılarak, ne kadar kredi onayı aldıkları hakkında bilgileri sizlere mesaj olarak gönderilmektedir.

50000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, başvurularınızı gerçekleştirmek istedikleri an, Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı duyuruda, internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurup emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara düşük faizle onay vereceğini açıklayarak herkesi şaşırttı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üstünden yapılan duyurular ardından kredi kullanacak olan fertlere uygun faiz oranları ile aynı anda ihtiyaç kredileri, imkanları sağlanacak ve onaylanmaya alınan bu krediler, hesaplara yatırılarak da hemen kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olanlar arasında şubelere gitmeden işlemlerini hızlıca halletmek isterlerse anında ihtiyaç kredisi olarak mobil uygulamalar üzerinden de yapıla bilinmektedir. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, hesabı olan vatandaşların mobil uygulamaları üzerinden yapacakları tüm bankacılık ve kredi işlemlerinde diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte işlemler yapılarak anında sonuç alına bilinmektedir.

Başa dön tuşu