EkonomiGüncel

Emekliler Dikkat! EMEKLİ Maaşını Bankadan Çeken Kişiler Ek Ödeme Alacak

Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan tüm vatandaşlar için ek ödeme haberi verildiği açıklandı. Emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, diledikleri zaman banka şubelerine gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yaparak ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilmekte.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara özellikle borç kapatma kredisi almak istiyorlarsa da kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Emekli hesabı üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç alabilir veya onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu  Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirirken, aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz.

Bankaların mobil uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara hızlı bir şekilde işlem sonucu verilecek ve onaylanan bu krediler, hesapları yapmaları durumunda da hemen aynı gün içinde hesaplarına yapmaları ile birlikte kredilerini kendileri internet üzerinden de kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapmaktadır. düşük faiz oranlarıyla birlikte sizlerde bu bankalar üzerinden kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu