Güncel

Emekli promosyonunda yeni perde açıldı! Bankalar milyonları şoke edecek haberi verdi!

13.6 milyon emekliyi yakından ilgilendiren emekli promosyon ödemelerinde yeni dönem başlıyor. Temmuz ayında muhteşem kampanyaları devreye alan bankalar yıl sonu hazırlıklarına başladı. 2023 Mart’ta ise yeni bir dönem daha başlayacak. Taahütü dolan emekliler yeni bankasını seçerek maaşlarını oradan alacak. Öte yandan iddialara göre yeni protokolde en yüksek promosyon miktarının 5 bin TL olacağı söylendi.

Emekli promosyonunda yeni perde açılıyor. Bankalar rekor rakamları aşağı çekecek. Emekli promosyonunda yeni bir dönem daha başlıyor. Milyonlarca kişi bankaların yeni fırsatlarına odaklandı. Mart 2023 ile birlikte yeni perde açılacak ve maaşını taşımak isteyen emeklilere yeni avantajlar sunulacak. Ayrıca iddialara göre, en yüksek promosyon miktarının 5 bin TL’ye düşeceği yönünde iddialar konuşulmaya başlandı. Gelecek günlerde yaşanan gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.

YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Emekli promosyon ödemelerinde yeni dönem için harekete geçildi. Öteme tutarları sil baştan düzenlenecek.

YIL SONUNA AZ BİR ZAMAN KALA…

Bankalar yıl sonu hazırlıklarına başladı. Ortaya atılan son iddialar ise yeni promosyon almayı bekleyen emeklileri şaşırtacak.

3-5 BİN TL ARASINDA DEĞİŞECEK

Promosyonda asgari ödeme yapılacak. Maaşı 3 bin 500 TL olana 3 bin, 10 bin TL olana ise 5 bin TL promosyon ödemesi yapılacak.

MART 2023 BEKLENİYOR

Mart 2023 tarihiyle birlikte ekstra yeni bir dönem daha başlayacak. Bu dönemde de bankalar tutarları sil baştan düzenleyecek.

Başa dön tuşu