EkonomiGüncel

Emekli maaşını Ziraat Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alanlara 3 ay ödemesiz 100000 TL ödeme haberi geldi!

Emekli maaşını Ziraat Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alanlara 3 ay ödemesiz 100000 TL ödeme haberi geldi! Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan yeni kredi ödemelerinde 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden kredi ödemeleri verilecektir.

Emekli olan kişiler bu üç banka üzerinden de yapmış oldukları işlemleriyle birlikte kredi ödemelerini hızlı birşekilde alabilir ve onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak kullanabilmektedirler. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını ilk defa kendi bankasına taşıyarak, 100000 TL kredi kullanacak olan kişilerin diğer bankalardaki olan güncel kredi kartı ve güncel ihtiyaç kredisi borçlarında, tek bir bankada toplama özelliğiyle birlikte sizlere borç transfer kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yaptığı bu kredi kampanyası ile birlikte vatandaşları hemen aynı gün içinde emekli maaşı üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden verilecek Emekli Kredisi Detayları….

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli krediler, aynı gün içinde verilmektedir.

  • Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklerin, kendi bankasında maaş almaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yaparak, daha yüksek limitlerde krediler vereceğini açıkladı.

En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşların 90 gün ertelemeli olarak alabilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için şartlara uygun olarak hemen işlem yapmaktadırlar.

Başa dön tuşu