Ekonomi

Devlet destekli ödeme! Kamu bankalarından işlem yapmak isteyenlere 100.000 TL düşük faizli kredi…

Kamu bankaları üzerinden devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi ödemeleri ocak ayı sonuna kadar yapılacağı açıklandı. Ülkemizde hizmet veren kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu ödemelerde, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapılacak ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır. Devlet bankaları olarak hizmet veren bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlara uygun faizlerden yararlanmak şartı ile birlikte Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi imkanı sağlamaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, devlet destekli olarak verilecek. 100000 TL kredilerde 24 ay vadeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz. Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin, özelliklede emekli maaş almaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını yapabilmeleri için maaş müşterisi olması gerekiyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan tüm vatandaşlara devlet destekli krediler ödenmektedir.

Devlet destekli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Devlet destekli olarak sadece kamu bankaları üzerinden başlatılacak olan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişiler için 24 ay vadeye kadar işlem gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullandırılacağı haberi verildi.

Devlet destekli olarak sadece kamu bankaları güven, alabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle, başvurularını gerçekleştirerek, hesaplarına ödemeler yapılmadı, durumdan şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, üzerindeki hesabınıza racine ile birlikte verilecek olan bu nakit kampanyaları haricinde ayrıca, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilerin banka borçları varsa diğer bankadaki olan tüm borçlarını kapatabilecekleri kampanyalardan da kolay bir şekilde faydalanabilmektedirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler alabilir ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu