Ekonomi

Dev kampanya yapan Yapı Kredi Bankası, Tek kalemde 100.000 TL nakit ödemesi yapacak!

Dev kampanya yapan Yapı Kredi Bankası, Tek kalemde 100.000 TL nakit ödemesi yapacak! Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını SMS ile ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacak olan vatandaşlara Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi ödemesi verileceği açıklandı. 100 bin TL’ye kadar alacağınız kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşların yapı Kredi Bankası şubelerine gitmeden de işlemlerini artık yapabilecekleri kampanya hazırlandı.

Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi yapmak için bu bankalar üzerinden kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Banka kredi politikalarına uygun olup ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, Yapı Kredi bankasından SMS atarak de işlem yapabilir ve kredi kullanabilmektedir.

SMS KREDİ BAŞVURUSU

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, 100000 TL kredi onayı almak istiyorsa cep telefonlarının üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi yapabilmektedir.

100.000 TL’ye kadar dev kredi kampanyası yapan bankalardan bir tanesi Yapı Kredi Bankasıdır. Bu banka hem banka şubelerinden hem de internet bankacılığı üzerinden online kredi imkanı sağlayan bankalardan birisidir.

Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birliğe gittikten sonra kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. 100.000 TL kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere 36 ay vadeye kadar işlem yapacaktır.

Başa dön tuşu