EkonomiGüncel

Denizbank ve QNB Finansbank’tan nakit isteyenlere duyuru var! Banka hemen 30.000 TL ödeyecek! 

Denizbank ve QNB Finansbank’tan nakit isteyenlere duyuru var! Banka hemen 30.000 TL ödeyecek! Denizbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Denizbank ve QNB Finansbank, üzerinde hesabı olan tüm vatandaşlar ile birlikte hesabı olmayan ve banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar, ekonomik sıkıntılar yaşamaları durumunda kredi kullanmak istiyorlarsa bu iki banka üzerinden işlem yapabilmektedir.

Denizbank ve QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda 36 ay vadeli gelir belgesiz 30000 TL nakit kredi ödemesi yapılacağı açıklandı.

30000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

30000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar için bu iki banka üzerinden en kolay kredi başvuru yöntemi, cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvuru yöntemi oluyor. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına mesaj gönderin. Denizbank 32 80 numarası, Cebimde Kredi kampanyası olarak sizlere sunulmaktadır.

Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ise Finansbank’ın ihtiyaç kredisi başvurusuna, SMS ile işlem yaparak, katılabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların bankalar belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen ve kredi başvurularını hızlı bir şekilde almak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.

Denizbank üzerinden kredi almak istiyorsanız ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, istediğiniz zaman bu bankaların yapmış olduğu kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. QNB Finansbank ise yapmış olduğu kampanyalarda özellikle banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlem yapacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

Başa dön tuşu