EkonomiGüncel

Denizbank Son Yaptığı Kampanyanın Lansmanını Yaptı! Başvuru Yapan SMS ile 40.000 TL Alacak

Denizbank Son Yaptığı Kampanyanın Lansmanını Yaptı! Başvuru Yapan SMS ile 40.000 TL Alacak. Denizbank üzerinden 40000 TL’ye kadar nakit ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar için yapılan kampanyada 40000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Denizbank 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli krediyi kendi kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte hemen aynı gün içinde ödeme olarak vermektedir.

Denizbank 40000 TL ye kadar almış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde, sizlere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirirken, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceğiniz kampanyalara katılma olanağı da sağlamaktadır. Denizbank 40000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde SMS atarak hemen işlem yapabilir ve 40000 TL, onay alıp almadığınızı cep telefonumuzdan atmış olduğunuz sms ile birlikte hemen görebilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası

Denizbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasında, Cebimde Kredi Kampanyası adı altında vatandaşları SMS ile kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank Cebimde Kredi Kampanyasına sizlerde katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyaları hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinize aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. Sms haricinde kredi başvurunuzu yapmak istiyorsanız, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden veya Denizbank internet sitesi üzerinden de oturduğunuz yerden başvuru yapmanız mümkün olmaktadır.

Başa dön tuşu