EkonomiGüncel

Denizbank SMS ile başvuru yapanlara tekrar duyurdu! 50 bin TL hazır kredi alın

Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyacı olup Kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit kredi kullanmak isteyen kişilerin atmış oldukları sms ile 50.000 TL ödeme verileceği açıklandı. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan kişilere 50.000 TL ödeme verileceği duyuruldu.

Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kasım ayının son haftasına kadar devam edecek olan Bu kampanyada Denizbank cep telefonları üzerinden cebimde Kredi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşları hemen ödeme vereceğini açıkladı. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim t.c kimlik ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlar isterlerse banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi yardımı ile birlikte kredi kullanabilir Banka hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden Denizbank mobil uygulaması üzerinden işlem yapabilir.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istemiyorum diyorsanız Denizbank resmi internet sitesine girerek ücretsiz kredi başvuru formunu doldurarak hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ayrıca ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmak isteyen tüm vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde Kredi ödemeleri ile birlikte borç kapatma kredileri kampanyaları da mevcut bulunmaktadır.

Başa dön tuşu