EkonomiGüncel

Denizbank SMS İle Başvuru Yapanlara 50.000 TL Ödeyecek! Bugün Başlıyor! SMS Atarak Onay Alın

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan vatandaşların, Denizbank şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyaları katılabilmeleri için uygun faiz oranları ile birlikte 50000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi.

Sms ile kredi başvurusunu gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızı hemen çözebileceğiniz bu kampanyada bireysel olan tüm müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusu için cep telefonları üzerinden SMS atarak işlem yapabilmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için uygun faiz oranlarından yararlanarak, hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olması durumunda kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara bankalar SMS ile şu şekilde kredi işlemi yapıyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, cebimde kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Cebimde kredi kampanyasına katılarak, onay alan tüm vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden 32 80 numarasına göndermiş oldukları bu mesaj sonrasında internet üzerinden de kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir.

Cebimde kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştiren ve onay alan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere SMS ile ihtiyaç kredisi haricinde Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de 50000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi veriliyor. 50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde hızlı bir şekilde kredi ödemeleri verilmektedir.

Başa dön tuşu