Ekonomi

Denizbank ödeme yapıyor! 30.000 TL ödeme almak için SGK olmasa bile SMS atarak işlem yapacaksınız!

Denizbank ödeme yapıyor! 30.000 TL ödeme almak için SGK olmasa bile SMS atarak işlem yapacaksınız! Denizbank, başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri, gerçekleştirecekleri yeni bir kredi kampanyası başlattığını açıkladı. Denizbank 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri vererek, uygun faizlerle, cep telefonları üzerinden SMS atarak ta 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini duyurdu.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde sonuç olarak vatandaşlarımızı bir şekilde gönderilecektir. Cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de 7 gün 24 saate ihtiyaç kredisi alabileceği bir kampanya hazırlanmıştır. Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlara hemen en yakın banka şubesi üzerinden verilecek olan bu kredilerde de sizlere ilk önce SMS atmanız istenecektir.

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu ve diğer Yöntemler…

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, ücretli bir mesaj atarak bu bankadan SMS ile ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

  • Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin.

32 80 numarasına gönderilecek olan mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve onaylanan bu kredilerden ve hemen hesaplarına ödemeler yatırılacaktır.

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlamaktadır.

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılarak kredi kullanması ile birlikte en düşük faiz oranlarından yararlanacak işlem yapacağını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu