Ekonomi

Denizbank hesabı olanlara 10 gün içinde 100.000 TL ödeme oldu! Bir daha başladı! Tekrar başvuru yapın

Denizbank banka hesabı olan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 24 ay vadeli kredi kampanyasına 10 gün daha uzattığını açıkladı. Denizbank banka hesabı olan veya banka kartı kullanan tüm vatandaşların kampanyaya katılabilecekleri gibi, özellikle banka kredi puanı yüksek olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak, cebimde kredi numarası olan 32 80 numarasına göndermeniz durumunda hemen aynı dakika içerisinde sonucu öğrenebilirsiniz. 100000 TL kredi onayı almanız durumunda size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri kullanabileceksiniz. 100000 TL ihtiyaç kredisi aldınız ama 24 ay vade ile sizlere ödeme tablosu oluşturulmaktadır.

Sms haricinde Denizbank’ın mobil uygulaması üzerinden de yedi gün yirmi dört saat ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor ve özellikle internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu onay alması durumunda, hesabınıza hemen ödeme alabiliyorsunuz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden biz kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu bu duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirecektir.

Başa dön tuşu