EkonomiGüncel

Denizbank Emekliye Ödeme Yaptı! Emekli Maaşı Alanlar Dikkat Etsin!

Denizbank Emekliye Ödeme Yaptı! Emekli Maaşı Alanlar Dikkat Etsin! Denizbank üzerinden emekli maaşı alan veya maaşını bu bankaları taşımak isteyen vatandaşların banka kredi puanı uygun olmaları durumunda yüksek limitli kredileri cep telefonları üzerinden SMS atarak da kolay bir şekilde yapabileceğini söylemek istiyoruz. Denizbank, Emekli Kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanırken, 50000 TL ile 100000 TL arasındaki kredilerde 24 ay vadeli nakit kredi kullanabileceğinizi de söylemek isteriz.

Denizbank emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapmış olduğu kredi ödemelerinde uygun faizlerle kredi alacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme verilmektedir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde nakit kredi ihtiyacı olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde krediler hızlı bir şekilde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

En yakın banka şubesi üzerinden de Emekli Kredisi Bey, emekli borç kapatma kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalar, sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte ödenmektedir.

Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar hemen başvuru yapabilir!

Emekli maaşı, Denizbank üzerinde olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden kredi kullanabilmektedir. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeleri yatırabilecek yeni bir kredi kampanyası hazırlandı. Denizbank, üzerinde hesabı olmayan kişiler ise cep telefonları üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 32 80 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler yatırarak kredi kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu