Ekonomi

Denizbank Emekliye 44.000 TL Nakit Ödeme Verecek! Emekli Maaşlarını Bu bankadan alanlar dikkat…

Denizbank Emekliye 44.000 TL Nakit Ödeme Verecek! Emekli Maaşlarını Bu bankadan alanlar dikkat… Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara 44000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirecek, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Denizbank emekli maaş alan tüm vatandaşlar için 44000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi verecek ve vermiş olduğu bu krediler ile birlikte vatandaşları armen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

Denizbank emekli maaşını kendi bankasına taşıyan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, emekli kredisi imkanı sağlıyor. 32 80 numarasına ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara kredim tc kimlikle doğum tarihini yazarak göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, aynı zamanda banka müşterisi olması durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Emekli maaşınızı, Denizbank’a taşıyarak daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve bu bankanın, sizler için vermiş olduğu yüksek emekli emekli promosyonlarından da faydalanabilirsiniz.

EMEKLİYE KREDİ

Emekli maaşını kamu bankası Denizbank üzerinden alan vatandaşlar ise bankanın internet bankacılığı uygulaması olan Denizbank , mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanabiliyor.

TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında 44000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi onayı alacak olan emekliler, ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme, toplamda ise 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılarak işlem yapılacak ve kredi kullandırılacaktır.

Başa dön tuşu