EkonomiGüncel

Denizbank duyuru yaptı! Ödeme verilecek… 10 bin TL ödeme alabileceksiniz, Şart ve Kefil yok

Denizbank duyuru yaptı! Ödeme verilecek… 10 bin TL ödeme alabileceksiniz, Şart ve Kefil yok. Denizbank üzerinden 10000 TL’ye kadar nakit ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni SMS Kredi kampanyasında 10000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, sizlerde istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

Denizbank üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başvurularını hızlı bir şekilde yapılabileceği haberi verildi. Cep telefonu üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşları işlem yapacak olan Denizbank, yapmış olduğu yeni kredi kampanyasında banka müşterisi olan kişilerin özellikle mobil uygulama üzerinden de bu kredileri alabileceğini haber verdi.

Denizbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyaya katılabileceğiniz su, müşteri grubu, kredi puanı yüksek olan müşteri grubu oluyor. Denizbank kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin 1500 ve üzerinde kredi puan olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, kimlik numaraları üzerinden kredi onayı alabileceğini söyleyebiliriz.

Denizbank kredi başvurusu…

Denizbank hesabınızın üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak işlemler, Cebimde Kredi Kampanyası ile birlikte yapılmaktadır.

  • Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazmış olması durumunda, sizler 32 80 numarasına bu mesajı gönderirseniz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında şartları uygun olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlarken, özellikle düşük puan olan vatandaşları da şubeler üzerinden 10000 TL’ye kadar ödemeler yapmaktadır.

Başa dön tuşu