EkonomiGüncel

Denizbank Bu Gece Açıkladı! 3 Gün İçinde İşlem Yapanlara Ek Ödemeler Olacak!

Denizbank Bu Gece Açıkladı! 3 Gün İçinde İşlem Yapanlara Ek Ödemeler Olacak! Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 3 gün içerisinde işlem yapan ve ek ödeme alacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirileceği bir kredi paketi hazırlandı açıkladı. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde 3 gün içerisinde 50000 TL’ye kadar ödeme yapılmaktadır.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı. Denizbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da kredi onayı alabileceğiniz krediyi, 3 gün içinde düşük faizli kredi kullanabileceğiniz kampanya, banka hesabı olan kişilere daha uygun faizlerle yapacak.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Başvurularını gerçekleştiren ve onay alan tüm vatandaşlara kredi işlemleri banka şubeleri üzerinden ve Denizbank, mobil uygulaması üzerinden verilmektedir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde işlem yapılacağını duyurdu.

Başa dön tuşu