EkonomiGüncel

Denizbank bankamatik kartı olanlara SMS ile onay verecek! Son dakika haberi!

Denizbank bankamatik kartı olanlara SMS ile onay verecek! Son dakika haberi! Denizbank, bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi olarak sizlere 20000 TL ve 50000 TL arasında kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kullanmış olduğunuz bu kredi hesabınıza yatırarak hemen aynı gün içinde ödeyebileceğiniz en haberi verildi. Denizbank, bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, 20000 TL ve 50000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi için hemen aynı gün içinde ödeme alabiliyor.

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyası cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak sizlere, Cebimde Kredi kampanyası olarak bilinmektedir. Kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 3280 numarasına mesaj göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler hemen vermektedir. Denizbank, ihtiyaç kredisi onayı alan vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapmaktadır ve kredi ödemelerinden faydalanacak olan kişilerin bireysel müşteri olmasını da istemektedir.

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan faydalanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek de işlem yapabiliyor.

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için banka şubelerine gitmeden hemen SMS’te atarak, başvuru yapabiliyor.

Başa dön tuşu